Maski antysmogowe dziecięce

Maski antysmogowe dla dzieci Kraków – zadbaj o zdrowy oddech swojej pociechy!

Od najmłodszych lat zachęcamy nasze dzieci, by jak najwięcej czasu spędzały na świeżym powietrzu. Regularnie wychodzimy z nimi na spacery, przekonujemy do zabawy na podwórku oraz uprawiania sportów. Jednak nie w każdej sytuacji przebywanie na powietrzu jest zdrowe dla naszych pociech. Szczególne niebezpieczeństwo dla ich zdrowia stwarzają bowiem smog i zanieczyszczenia powietrza. Organizm dziecka jest szczególnie narażony na ich negatywny wpływ, gdyż nie posiada jeszcze wystarczająco rozwiniętej odporności.

Maski antysmogowe dla dzieci – lekka i skuteczna ochrona dróg oddechowych Twojego dziecka

Smog oraz zanieczyszczenia powietrza nie muszą jednak powstrzymywać dzieci przed aktywnym spędzaniem wolnego czasu na podwórku! Istnieje bowiem skuteczne rozwiązanie dbające o właściwą jakość powietrza, która dostaje się do organizmu dziecka. Jakie?

Tym rozwiązaniem są nowoczesne i ultra lekkie maski antysmogowe dla dzieci UrbanMask. Dzięki swojej niskiej wadze, która wynosi zaledwie 20 g, idealnie nadają się do noszenia nawet przez najmłodszych. Ich rozmiar XS/S został idealnie dopasowany do rozmiarów dziecięcej twarzy, nosząc maski antysmogowe dzieci mogą się więc swobodnie bawić, biegać oraz czerpać radość z życia.

Maski antysmogowe dla dzieci – ochrona przed wirusami i łatwość w czyszczeniu

Na uwagę zasługuje także zastosowanie w maskach antysmogowych UrbanMask nowoczesnej powłoki wykonanej z hypoalergicznego i antybakteryjnego materiału BioCote, która dba o higienę i bezpieczeństwo podczas regularnego użytkowania maski.

Wykonane z takiego materiału maski antysmogowe dla dzieci chronią ich organizm nie tylko przed zanieczyszczeniami obecnymi w powietrzu, ale także przed bakteriami i wirusami, np. przed wirusem grypy. Wyposażone w takie maski antysmogowe dzieci będą chronione więc zarówno przed zanieczyszczeniem powietrza, jak i przed czynnikami biologicznymi.

Maska antysmogowa dla dzieci jest także łatwa w utrzymaniu w czystości. Po wyjęciu filtrów można ją bowiem umyć pod bieżącą wodą, bez obawy o utratę jej cennych właściwości. Łatwość w utrzymaniu w czystości i higieniczność docenią w szczególności rodzice bardzo aktywnych dzieci.

Maski antysmogowe dla dzieci Kraków – wymienne filtry i akcesoria sklepie UrbanMask

Aby maska antysmogowa była zawsze skuteczna i dobrze chroniła drogi oddechowe dziecka, należy pamiętać o regularnej wymianie jej filtrów. Warto zaopatrzyć się więc z zapas wkładów filtrujących, po to, by dziecko miało zawsze zapewniony najwyższy poziom ochrony.

Do codziennego użytkowania idealnie sprawdzą się filtry Totobobo Standard 92%, które nadają się do stosowania przy niższym poziomie zanieczyszczeń. Jeśli natomiast mieszkamy w okolicy, gdzie poziom zanieczyszczeń jest większy, wybierzmy wydajniejsze filtry Totobobo Medium 94%. Dla dzieci aktywnych, które uprawiają sporty na świeżym powietrzu, najlepszym wyborem będą z kolei najwydajniejsze filtry Totobobo High 96%.

Atrakcyjnym dodatkiem, który z pewnością zachęci dziecko do częstego noszenia maski antysmogowej, są z kolei pokrowce na maski antysmogowe w atrakcyjnych kolorach, które także znajdziesz w ofercie sklepu UrbanMask.